YÖS KİTAPLARI – YÖS YAYINLARI – YÖS SINAVI | YÖS Kitapları

YÖS KİTAPLARI – YÖS YAYINLARI – YÖS SINAVI

GLOBAL ACADEMİA – YÖS KITAPLARINDA TEK ADRES!

Global Academia YÖS Kitapları tamamen yeni sınav sistemine ve soru tiplerine göre yenilenmiştir. Ayrıca da konu anlatımlı kitaplarıyla da alanında tektir. Öğrenci YÖS hazırlığında daha emin adımlar ile ilerler. Global Academia YÖS Kitapları ile adayların hemen soru çözerek başlamaları değil, önce konuyu öğrenip – sonra çözmeleri hedeflenmektedir.

GLOBAL ACADEMİA – YÖS KITAPLARINDA TEK ADRES!

YÖS Kitapları 2018 Satın Al

YÖS Kitapları 2018 Satın Al ve hemen hazırlanmaya başla!

 

YÖS Kitapları için lütfen Global Academia YÖS Kitapları sayfasını ziyaret ediniz.

Global Academia YÖS Hazırlık Seti toplam 7 kitaptan oluşmaktadır.
YÖS IQ ve YÖS Matematik Konu Anlatımları, Örnek Çözümler ve Deneme Sınavları içermektedir.

YÖS Kitapları içerikleri

YÖS Kitapları 2018 yılında yapılacak olan YÖS Sınavlarına uygundur! 1981 yılından günümüze kadar çıkmış konular ve sınavlar kitaplarda işlenmiştir.
Global Academia kitapları tamamen yeni sınav sistemine ve soru tipine göre yenilenmiştir ve ayrıca da konu anlatımlı kitaplarıyla da alannda tektir. Öğrenci YÖS hazırlığına daha farklı başlar. Örneğin soru çözerek değil, önce konuyu anlayarak.

YÖS-IQ Konu Anlatımlı – Örnek Çözümlü başlangıç kitabımızdır.
Burada öğrenci IQ Sorularının düşünüş mantığını kavrar ve böylece benzeri mantık üzerine kurulu farklı şekil ve sayısal ilişkileri kolayca çözebilir. Burada öğrendiklerini YÖS-Modal Exams kitabında farklı örnekler üzerinde pekiştirir. Öğrenci hedefinin yüksekliğine bağlı olarak YÖS – IQ Soru Bankasi I ve YÖS-Soru Bankasi II ile YÖS IQ sorularinda 45’de 45 doğruya ulaşır.

 

YÖS-Modal Exams konu tarama amaçlı “self-check“ testlerden oluşmaktadır. YÖS-Matematik Çıkmış Sorular kitabından çalışmalıdır. En son olarak da 100 % YÖS kitabından kendini YÖS benzeri sınavlarla süre tutarak (90 dakika) test etmelidir ve unutmamalıdır ki daha çok net puan elde etmelidir.Bu sonuç elbetteki öğrenme ortamı ve öğrenciye göre değişir. Her öğrenci eşit bir öğrenme kapasitesine ve koşuluna sahip değildir. Öğretmen gözetiminde ve sınıf ortamında öğrenme kişinin başarısını ölçmede ve geliştirmede en iyi öğrenme yoludur.

YÖS Kitapları Satın Al!

YÖS Kitapları’nı aşağıdaki adreslerden temin edebilirsiniz.

YÖS Sınavlarınızda başarılar diliyoruz!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.